Servis kávovarů

Naše firma zajištuje kompletní servis kávovarů a to těchto značek:
nápojové automaty : Rhe Vendors, Necta, Wittenborg, Fas
pákové kávovary : La Pavoni , Expobar
automatické kávovary: Jura, Aequator ,
kapslové kávovary : Lavazza, Illy
výdejníky nápojů :Bravilor Bonamat
výdejníky vody. Cosmetal
                                                                                
U těchto zařízení jsme schopni zajistit okamžitý servis, máme k dispozici sklad náhradních dílů , které si sami nakupujeme v zahraničí od našich italských či německých partnerů.
 
Působnost máme po celé České republice. Našimi speciálně vyškolenými servisními pracovníky  a to z centrály společnosti Automatic Chrudim s.r.o. sídlící ve Škroupově ulici č.p. 360 a z našich z poboček Praha, Limuzská 8 , Praha 10 nebo ze servisního střediska Kolín.
Tyto střediska zajíštují servis po krajích českých a po krajích moravských. Zajištujeme servis od našich firemních partnerů ze Zlína a Ostravy.
Rádi k Vám dojedeme na servisní opravu, ale po zkušenostech s opravami a nákladným cestváním autem je daleko ekonomičtější zaslat Vás porouchaný kávovar na naši adresu a my ho bezodkladně opravíme a pošleme zpět.
V případě Vašeho zájmu si porouchaný kávovar sami vyzvedneme u Vás prostřednictvím firmy  PPL. Tím samým způsobem dopravíme opravený kávovar zpět k Vám.
Snížíme tím náklady na opravu a ušetříme Vaše peníze a vynaložený čas a taktéž doba opravy se v mnoha případech zkrátí.
 
 
 
Servis se snažíme provádět rychle, kvalitně a levně. V případě Vašeho požadavku na opravu kapslového kávovaru Vám zapůjčíme i po dobu provádění opravy náhradní kávovar tak, aby jste měli své oblíbené epsresso stále k dispozici.
 
Nabízíme také našim zákazníkům bezplatné technické poradenství při jednoduché opravě Vašeho kávovaru, kdy v některých případech Vám pomůžem po telefonu opravit Váš kávovar a ušetříme Vám nemalé prostředky vynaložené na budoucí opravu u nás či u Vás.
 
Poradíme Vám, jak pečovat o kávovar, jak zajistit, aby bezproblémově pracoval co nejdelší dobu, jak ho chránit před poškozením vodního kamene a chemikaliemi z vody a tím prodloužíme životnost Vašeho kávovaru a snížíme tím tak časté opravy a servisní zásahy a nemusíte tak často vynakládat peněžní prostředky na opravu.  
 
Našim prvořadým zájmem je, aby Váš kávovar byl stále v provozu, aby pracoval bez chyb a vydával co nejkvalitnější espresso a další pochoutky z kávy.
 
To zajistíme  nejen  rychlými servisními zásahy  ze strany našich techniků, ale také hlavně s Vaším přičiněním, kdy správnou udržbou, používáním filtrů, kvalitní vody a
pravidelným čistícím postupem omezíme nákladné opravy a prodloužíme tak životnost a bezporuchovost Vašeho kávovaru.