Věrnostní program

Věrnostní systém je způsob jakým chceme odměňovat Vás, naše věrné zákazníky, kteří na našem eshopu pravidelně nakupují. Základní princip je takový, že za každý nákup získáváte kredity. Kredity získáváte za každý kus zboží v poměru {kredit_mena}. Jakmile je objednávka vyřízena a uhrazena, tak se Vám příslušný počet kreditů připíše na Váš věrnostní účet. Kredity se počítají za cenu s DPH bez dopravy a způsobu platby. Přehled odměn, které můžete získat za příslušný počet bodů naleznete v sekci odměny z věrnostního systému. Vámi vybraná odměna za příslušný počet kreditů Vám bude zaslána s další objednávkou, nikoli samostatně.

 

Ukázka objednávky:


V sekci věrnostní systém -> Přehled účtu můžete sledovat zisk kreditů za každou jednotlivou položku Vaší objednávky. Můžete vidět jak kredity za položky, které již byly vyřízeny a kredity byly připsány, tak i za položky, které na vyřízení teprve čekají. 

 


Získané kredity můžete utratit dle Vašeho přání jedním z následujících způsobů:

 



  • Nákup zboží - některé zboží z našeho sortiment je možné nakoupit za kredity. Toto zboží naleznete ve speciálním oddělení Nákup za kredity. Nákup zboží za kredity probíhá stejným způsobem jako nákup zboží normálním způsobem. Pouze za objednání nezaplatíte ani korunu a to ani za dopravu! Jediné omezení spočívá v tom, že není možné vytvořit objednávku, kde je současně zboží za kredity a klasické zboží.


  • Slevové kupóny - zákazníci, kteří budou pravidelně nakupovat a dosáhnou příslušného počtu kreditů, získají možnost využít slevový kupon na jakékoliv zboží z našeho e-shopu.


  • Přechod do vyšší cenové skupiny - toto je nejsilnější z možností jak uplatnit získané kredity. Každý přechod sice vyžaduje dlouhé šetření kreditů, ale jakmile jste jednou ve vyšší cenové skupině získáte množství výhod, které jsou pro Vás v současnosti nedostupné. Mezi takové výhody patří například i trvale snížená cena na veškeré zboží. 


{kredit_mena} - poměr, kolik kreditů získá zákazník za cenu zboží v dané měně Př. 5 kreditů za 1 Kč.